مقدمه

بدون شک شب عقد و عروسی از تکرار نشدنی‌ترین لحظات زندگی هر عروس و دامادی است. به همین علت برگزاری مراسم به بهترین شکل برای همه‌ی زوج‌ها بسیار مهم است. اگر قصد برگزاری یک مراسم فوق العاده و بدون نقص را دارید، باید بهترین سالن عقد را در نظر بگیرید، سرویس‌های پذیرایی مختلف، مدیریت برگزاری مراسم، پخش موسیقی و…. همه از مواردی هستند که باید برای داشتن یک شب دلنشین به آن‌ها فکر کنید.

خدمات موسیقی در سالن عقد سماع

یکی از مهمترین نکاتی که از شب عقد به خاطر می‌‌ماند و باعث می‌‌شود که مجلس باشکوه‌تری داشته باشیم، اجرای موسیقی در سالن است. معمولا اولین چیزی که در مورد اجرای موسیقی در مراسمات به ذهن می‌‌رسد، کمک گرفتن از یک گروه دی جی برای اجراست. اما اگر فکر برگزاری مراسمی خاص را در سر دارید، باید خدمات جدیدتر را بشناسید و با کمک مدیریت سالن عقد از آن‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال اجرای زنده توسط گروه نوازنده دف، تنبک و گیتار، ویالون و سنتور و یا هر ساز دیگری که تمایل داشته باشید، می‌‌تواند زیبایی مجلس شما را چند برابر کند و آن را در خاطر میهمانان عزیز زنده نگه دارد.

 

منظور از خدمات دی جی چیست؟

گروه دی جی در مراسم عقد و عروسی نقش مهمی به عهده دارند. وظیفه دی جی تنها اجرای موسیقی نیست. معمولا برنامه زمان‌بندی هر یک از اجرا‌ها در ابتدا در اختیار دی جی قرار می‌‌گیرد تا بر اساس آن بتواند پخش آهنگ‌ها را مدیریت کرده و متناسب با هر بخش آهنگ خاص همان قسمت را پخش کند. گروه دی جی در صورت بروز یک اتفاق غیرمنتظره باید بتوانند مراسم را مدیریت کنند تا خللی در مراسم ایجاد نشود.

همچنین دی جی در مراسم عقد باعث می شود شور و هیجان مراسم بیشتر شود و میهمانان شما همراهی بیشتری با مراسم داشته باشند در سالن عقد سماع البته دی جی شومن هم می باشد که خنده بر سر لب شما و میهمانان شما می آورد و بدون شک دی جی یکی از بهترین خدماتی می باشد که سالن عقد سماع برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

موسیقی دی جی در سالن عقد

برای اجرای بهتر در سالن عقد، گروه دی جی باید از ابزار‌های به روز استفاده کنند. به عنوان مثال دستگاه‌های میکسر، دستگاه دی جی و ابزار‌های جانبی مثل رقص نور و مه پاش می‌‌توانند مراسم شما را جذاب‌تر کنند. علاوه بر این گروه باید به شما امکان دهد تا آهنگ‌های انتخابی خود را ارائه کنید. البته در بعضی مواقع نیز با مشورت آن‌ها می‌‌توانید گزینه‌های بهتری انتخاب کنید. مهمتر از همه این‌ها صدای خواننده گروه است که اگر به درستی انتخاب شود می‌‌تواند شور و حرارت مجلس را بیشتر کند. به همین دلیل بسیار مهم است که یک گروه حرفه‌ای را برای اجرا در مراسم خود انتخاب کنید.

دف نوازی در مراسم عقد

یکی از خدماتی که اخیرا در سالن عقد ارائه می‌‌شود، شرکت گروه‌های دف نوازی در مراسم است که البته طرفداران زیادی هم دارد. هنر دف نوازی می‌‌تواند جلو‌ه‌ای کلاسیک به مجلس شما ببخشد. شما می‌‌توانید از خدمات دف نوازی حتی در دفتر ازدواج نیز استفاده کنید و مجلس خود را پرشورتر کنید. علاوه بر این بسیاری از خانواده‌های مذهبی یا سنتی نیز می‌‌توانند از این خدمات در مراسم خود استفاده کنند. بهترین سالن عقد باید نوازندگان حرفه‌ای دف را به شما معرفی کنند تا دست شما برای انتخاب باز باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌‌توانید از کارشناسان ما در سالن سماع کمک بگیرید.

نوازندگی زنده در سالن عقد

اگر طرفدار سایر ساز‌ها از جمله تنبک، گیتار، ویولون و… هستید هم جای نگرانی نیست. بهترین سالن عقد انواع نوازندگان حرفه‌ای را کنار هم جمع می‌‌کند تا دست شما برای انتخاب بازتر باشد. با ترکیب موسیقی‌های مختلف می‌‌توانید یک شب به یاد ماندنی را برای میهمانان خود رقم بزنید. نوازندگی و اجرای زنده در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین آپشن‌هایی است که زوج‌ها برای برگزاری مراسمات خود انتخاب می‌‌کنند. بسته به این که به چه نوعی از موسیقی علاقمند هستید، می‌‌توانید از بین گزینه‌ها انتخاب کنید و با مدیریت سالن در میان بگذارید.

مزایای استفاده از خدمات موسیقی در مراسم عقد

خدمات موسیقی که در سالن عقد و عروسی ارائه می‌‌شوند، می‌‌توانند تاثیر زیادی بر بازخورد مهمانان و همچنین نحوه فیلم برداری داشته باشد. پس بدون شک می‌‌توان آن را در رده اولین اقداماتی قرار داد که برای مراسم انجام می‌‌دهیم. خوشبختانه برای درگیری کمتر زوج‌ها و صرف وقت و هزینه کمتر، خدمات موسیقی معمولا در پکیج بهترین سالن عقد و یا دفتر ازدواج قرار دارد. گروه دی جی، نوازندگی زنده و… تنها بخشی از خدماتی هستند که مدیریت سالن به شما ارائه می‌‌کند.

قیمت خدمات موسیقی در مراسم عقد

یکی از مهمترین دغدغه‌های عروس و داماد‌ها در شروع زندگی، هزینه‌هایی است که برای بخش‌های مختلف مراسم می‌‌پردازند. متاسفانه بسیاری از گروه‌های دی جی و موسیقی با دریافت هزینه‌های گزاف برگزاری مراسم را برعهده می‌‌گیرند که می‌‌تواند در نهایت هزینه‌های مراسم را چند برابر کند. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات گروه‌هایی است که سالن عقد یا دفتر ازدواج به شما معرفی می‌‌کند. با این وجود قیمت خدمات دی جی و گروه‌های نوازندگی تحت تاثیر عوامل مختلف متفاوت است.

به عنوان مثال بسته به این که در زمان نوازندگی چه سازی را انتخاب می‌‌کنید، هزینه ممکن است متفاوت باشد. هزینه دی جی معمولا به صورت یک قیمت پایه و قیمت‌های ساعتی محاسبه می‌‌شود. طبیعی است که هر چه مجلس طولانی‌تر باشد، هزینه دریافتی بیشتر است. علاوه بر این استفاده از باند‌های قوی و دستگاه‌های مختلف هزینه‌ها را افزایش می‌‌دهد.

سالن عقد معمولا پکیج‌های ترکیبی را به شما معرفی می‌‌کنند، که شامل تخفیف هستند و می‌‌توان با قیمت کمتر از آن‌ها استفاده کرد. به هر ترتیب قیمت خدمات موسیقی در مراسم عقد و نامزدی ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. بهتر است از همان ابتدا در مورد بودجه قابل پرداخت خود با مدیریت سالن صحبت کنید و سپس خدمات مورد نظر خود را بر اساس بودجه تعیین نمایید.

 

نتیجه گیری و جمع بندی

اگر به فکر برگزاری بهترین و خاص‌ترین مجلس عقد، نامزدی و… هستید، در وهله اول باید بتوانید یک گروه موسیقی خوب و حرفه‌ای پیدا کنید که با قیمت مناسب خدمات را برای شما انجام دهند. خوشبختانه پکیج ویژه موسیقی بر روی خدمات برخی از سالت‌های عقد قرار دارد که می‌‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. حضور دی جی و گروه نوازندگی شور و هیجان مجلس را افزایش می‌‌دهد و به برگزاری مراسمی باشکوه‌تر کمک می‌‌کند. سالن عقد سماع برای راحتی شما عزیزان انواع خدمات موسیقی را نیز علاوه بر خدمات پذیرایی برعهده می‌‌گیرد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید